MAKO úklid, s.r.o. - úklidová a bezpečnostní agentura

Malinová Ludmila, Šotnovská 136, 280 02 Kolín, IČO: 27092011, DIČ: CZ27092011, web: www.uklid.kolinsko.com, e-mail:malinova@moment.cz, Tel.: 321 725 049, Mobil: 602 668 841, Fax: 321716830

 Úklidové služby - úklid

Úklid firem -  MAKO, s.r.o. – úklid od podlahy po strop

        Úklid je běžnou součástí našeho života. Ať pracovního nebo soukromého života, vždy se cítíme lépe v čistém a bezpečném prostředí. Pravda, na běžný úklid možná stačíte sami, ale co když potřebujete opravdu generální úklid? Troufnete si?

        Vítejte ve firmě Mako, s.r.o., kde jsou úklidové služby doslova radost. Připravili jsme pro naše klienti rozsáhlé portfolio prováděných úklidových služeb. Úklid  od podlahy až po strop.

Úklid firem MAKO, s.r.o. – čistota, servis, hygiena

        Úklidových služeb využívají jak firmy, tak i běžní lidé. Nemusíte mít výčitky svědomí, ne všichni máme čas a chuť uklízet. A není přeci příjemné bydlet a pracovat v čistotě?

        Pyšníme se velmi progresivní nabídkou úklidu – od jednorázových úklidů až po pravidelné úklidové služby v hotelích, nemocnicích, úřadech a jiných institucích v oblasti Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha a Praha - východ.

Doporučujeme:

  • Pro podlahy a podlahové krytiny navrhujeme strojní mytí, ošetření podlahových ploch polymerními vosky, efektivní extrakční čistění koberců a čalounění, vakuové čištění koberců.
  • Fasády doporučujeme jednou za čas omýt a vhodně očistit, stejně tak okna a skleněné plochy si zaslouží náležitou péči k lesku a čistotě.
  • Mezi velmi oblíbené úklidové služby patří kompletní úklid staveb a rekonstrukcí, úklid po malování, výměně oken, vyklízení půdních prostor před opravou střechy.
  • Firemní klientela se zajímá i o úklid hal, výrobních prostor, skladů, venkovních areálů a prostranství. Ano, i s tím si umíme poradit. Údržba travnatých ploch, pravidelný úklid dlažby, výškové čištění těžko přístupných míst – nic není problém
  • Úklidové služby pro kanceláře dodáváme v servisním balíčku, což pro naše klienty znamená komfort v podobě úklidu podlah, úklidu pracovních stolů – zejména pak otírání desek, monitorů a klávesnic, úklid společných prostor a sociálního zařízení v jednom.
     

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: parkety Mosaic -  Svářecí technika -  Vodoinstalce, plyn, topení -  Ubytování v Mladé Boleslavi -  Zámečnické práce -  Izolace a zateplování střech -   -   -  -